współpraca

Charakterystyka systemu

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do grona naszych partnerów biznesowych i zapewniamy, że nasza współpraca będzie dla Państwa zyskowna i satysfakcjonująca. Dołączcie Państwo do nas już dziś!

27 minut to nowatorski projekt łączący w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne dotyczące elektrostymulacji mięśni z globalnym  trendem dbania o zdrowie, formę i piękną sylwetkę. 27 minut to nazwa konceptu oraz samej usługi, gdyż tyle trwa autorski program treningowy szczegółowo opracowany w oparciu o sprzęt XBody służący do elektrostymulacji mięśni.

27 minut za główny cel przyjął stworzenie sieci ekskluzywnych miejsc, gdzie w ciągu niespełna pół godziny pod czujnym okiem najlepiej wykwalifikowanych i certyfikowanych trenerów można zadbać o zdrowie, formę i piękną sylwetkę. Koncept gwarantuje również intymną atmosferę, indywidualne podejście do Klienta i co najważniejsze – uzyskanie spektakularnych efektów w krótkim czasie.

Ta niezwykle nowatorska i futurystyczna poniekąd oferta jest skierowana do osób nowoczesnych, otwartych na najnowsze technologie i chcących prowadzić zdrowy tryb życia. Jeśli chodzi o franczyzobiorców szukamy osób odpowiedzialnych, rozumiejących najnowsze rozwiązania technologiczne, które razem z nami będą chciały rozwijać ideę EMS.

W ramach systemu otrzymujecie Państwo gotową koncepcję prowadzenia własnego biznesu.