franczyza

Charakterystyka systemu

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do grona naszych partnerów biznesowych i zapewniamy, że nasza współpraca będzie dla Państwa zyskowna i satysfakcjonująca. Dołączcie Państwo do nas już dziś! Tworzymy największą sieć w Polsce, Szwecji i na Cyprze.

27 minut to nowatorski projekt łączący w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne dotyczące elektrostymulacji mięśni z globalnym  trendem dbania o zdrowie, formę i piękną sylwetkę. 27 minut to nazwa konceptu oraz samej usługi, gdyż tyle trwa autorski program treningowy szczegółowo opracowany w oparciu o sprzęt X-body służący do elektrostymulacji mięśni.

27 minut za główny cel przyjął stworzenie sieci ekskluzywnych miejsc, gdzie w ciągu niespełna pół godziny pod czujnym okiem najlepiej wykwalifikowanych i certyfikowanych trenerów można zadbać o zdrowie, formę i piękną sylwetkę. Koncept gwarantuje również intymną atmosferę, indywidualne podejście do Klienta i co najważniejsze – uzyskanie spektakularnych efektów w krótkim czasie.

Misją jest połączenie potrzeb Klientów z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, dlatego też w naszej wizji rozwoju marki i usługi w 2014 roku wprowadzamy udoskonalenie oferty na miarę XXII wieku. Poza autorskim treningiem przy wykorzystaniu maszyn do elektrostymulacji mięśni oferować będziemy, zamiast standardowych pokoi do ćwiczeń, niespotykane dotąd kapsuły, które wpływają na jeszcze lepsze dotlenienie organizmu i jego wydolność.

Ta niezwykle nowatorska i futurystyczna poniekąd oferta jest skierowana do osób nowoczesnych, otwartych na najnowsze technologie i chcących prowadzić zdrowy tryb życia. Jeśli chodzi o franczyzobiorców szukamy osób odpowiedzialnych, rozumiejących najnowsze rozwiązania technologiczne, które razem z nami będą chciały rozwijać ideę EMS w Polsce, Szwecji i na Cyprze. W ramach systemu otrzymujecie Państwo gotową koncepcję prowadzenia własnego biznesu.

Korzyści dla franczyzobiorcy

 • Pełny pakiet franczyzowy (podręcznik operacyjny, księga wizualizacji, comiesięczny pakiet  marketingowy);
 • Zaangażowanie najlepszych profesjonalistów w branży – szkoleniowców z zakresu treningu personalnego, obsługi klienta, zarządzania personelem, zarządzania   operacyjnego;
 • Pełny pakiet szkoleń dotyczący wszelkich aspektów funkcjonowania studio;
 • Gotowe koncepcje opracowane dla powierzchni od 100 – 200 m2;
 • Ciągły proces wsparcia biznesowego, w tym regularne audyty działalności studio;
 • Pomoc przy negocjacjach cenowych i prawnych dotyczących umowy najmu powierzchni pod studio;
 • Specjalne wyposażenie studio zgodne z manualem i księgą wizualizacji;
 • Preferencyjne warunki zakupu sprzętu oraz wyposażenia;
 • Wyłączność na określonym obszarze działania.

Wymagania

Nakłady inwestycyjne
Min. kwota inwestycji: 20000 (euro netto)
Opłata wstępna: brak
Opłata bieżąca: 500 euro netto
Opłata marketingowa: 300 euro netto

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

 • Przedsiębiorcy, którym bliskie jest zdrowie i aktywność fizyczna i chcieliby swoje  pasje połączyć z dochodowym biznesem;
 • Zdolność finansowa oraz odpowiedniej wielkości lokal, w zależności od  przeznaczenia.
 • Atrakcyjne położenie z możliwością parkowania auta (osiedle, centrum, miejsce o natężonym ruchu)
 • Miejscowość licząca min. około 25 tys. mieszkańców
Back to Top
Facebook Iconfacebook like button